Biz Sosyal Medyacıyız.SEO Uzmanıyız.Fotoğrafçıyız.Medyacıyız.Tasarımcıyız.Reklamcıyız.Kurgucuyuz.Marka Danışmanıyız.Yazılımcıyız.Hayal Ettiğiniz Her şeyiz.

prev

Web Tasarım/Yazılım

Marka mesajınızı iletmenizin en kalıcı ve etkili yolu, müşterilerinizin sizi dijital dünyada aradıklarında bulabilecekleri kolay kullanımlı ve mükemmel tasarlanmış bir web sitesi oluşturmaktan geçer.

3545757

Sosyal Medya Yönetimi

Dijital medya hesapları için stratejiler belirliyor, bilinirliklerini artırıyor, hesaplarınızı daha efektif ve bilinir kılacak şekilde yönetiyoruz.

3968681

Fotoğraf/Video Hizmetleri

Güçlü görsel ve fotoğraflarla ürün veya hizmetiniz eskisinden çok daha cazip hale gelecek, rakipleriniz arasından sıyrılmanızı çok daha kolaylaştıracaktır.

7155205

SEO Danışmanlığı

SEO Danışmanları bir internet sitesinin performansını ve Google'daki görünürlüğünü artırmak için site içi seo ve site dışı seo çalışmalarını yürütmektedir.

5356687

Video Kurgu/Edit

Görüntülerin ve seslerin bir senaryo dâhilinde belli bir amaca uygun olarak peş peşe sıralanmasına “kurgu” veya “edit” denir.

3156764

Drone Çekimi

Otel video çekimleri sırasında, otel drone çekimleri 4K video ve fotorğaf ile hakim olduğu alan, manzarası ve konumu göz önünde bulundurularak güzel bir açıdan drone ile filme alınır.

3542817

Marka Yönetimi

Marka yönetimi, tüketici için oluşturulan hizmetin ayırt edilmesi için gerçekleştirilen çalışmaların tümünü kapsar. Marka stratejilerinden faydalanarak hizmet verdiğiniz sektörde etkili bir iletişim dili oluşturabiliriz.

3255413

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik firmanın iç ve dış dünyadan görünen yüzüdür. Şirket içinde hem de şirket dışında duruşunu, davranışını, imajını temsil eden kavram, yani şirketin kimliğidir.

3075759

Sosyal Medya & Google Reklam

Dijital ortamdaki varlığınız, işletmenizin başarıya ulaşması için çok önemlidir. Size özel olarak Google, Facebook, Instagram, Youtube ve daha birçok sosyal medya platformu için reklamınızı oluşturalım.